Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Polmlek Sp. z o.o.

  • Topolowa 1, Lidzbark Warmiński
    Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Topolowa 1

Lidzbark Warmiński

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie surowca;

  • Oznaczanie produktów;

  • Pakowanie produktów w kartony zbiorcze;

  • Układanie kartonów zbiorczych na paletach;

  • Pomoc przy obsłudze urządzeń.

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie w branży mleczarskiej;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość zgłaszania pomysłów usprawniających funkcjonowanie działu i firmy;

  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;

  • Udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne, pożyczki, wycieczki zagraniczne, dofinasowanie do biletów na imprezy sportowe i kulturalne, dofinasowanie do zajęć fitness i na siłowni i in.)

  • Dofinansowanie do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek;

  • Coroczne spotkania integracyjne;

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Możliwość dojazdu busem firmowym na trasach: Olsztyn - Lidzbark Warmiński; Bartoszyce – Górowo Iławeckie – Lidzbark Warmiński; Miejsce pracy – Lidzbark Warmiński, ul. Topolowa 1.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Uprzejmie informujemy, że każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim

producent wyrobów mleczarskich

należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji

Przewiń do profilu firmy