Oferta pracy

Pracownik Produkcji Lisner

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

Strzeszyńska 38

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dystrybucja materiałów do produkcji w obszarze linii produkcyjnych

  • Dowóz komponentów na linię produkcyjną (np.: sosy, ryba, sałatki, pasty itp.)

  • Zasilanie linii pakującej surowcem rybnym ze skrzynek/pojemników/

  • Odwożenie wyrobów gotowych do magazynu

  • Odwożenie pustych cymbrów/kontenerów w obszar myjki

  • Wywożenie odpadów z linii produkcyjnych do pojemników na odpady.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy 2 lub 3-zmianowej

  • Gotowość do pracy w warunkach chłodniczych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z Firmą Lisner

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Bonus na święta (świadczenie pieniężne oraz świąteczne paczki)

  • Smaczny obiad za 1 PLN

  • Bezpłatny dojazd do pracy z określonych kierunków

  • Przestronne szatnie z prysznicami

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed dla Ciebie i Twojej rodziny (w tym coroczne szczepienia przeciw grypie)

  • Koszt badań wstępnych oraz wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych pokrywa pracodawca

  • Dofinansowana karta sportowa

  • Ubezpieczenie na życie

  • Programy szkoleniowe na stanowisko Operatora

  • Program poleceń pracowniczych

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy