Oferta pracy

Pracownik produkcji

UNITOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

UNITOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Andrzeja Struga 61

Łódź

UNITOP sp. z o.o. firma z ponad 70- letnią tradycją oraz ugruntowaną pozycją na rynku,
poszukuje chętnych osób do pracy na działach sezamki i chałwa na stanowisko:

Obowiązki:

  • Gotowanie i przerób masy sezamowej/chałwowej
  • Formowanie chałwy
  • Łamanie placków sezamowych
  • Pakowanie i obsługa maszyn pakujących

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Szkolenia
  • Możliwość korzystania z zakładowego funduszu socjalnego
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka Unitop spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi (adres: .Struga 61, 90-959 Łódź), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000616626 (dalej jako: „Spółka”).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy