Oferta pracy

Pracownik produkcji

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny produkcyjnej (skrawającej, wycinającej);

  • Zgrzewanie manualne dociętych komponentów;

  • Kontrola wzrokowa i manualna jakości wyprodukowanego komponentu;

  • Dbałość o porządek na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy;

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne;

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych;

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz!

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;

To oferujemy

  • Praca na pełen etat;

  • 17.30 brutto/h + 20% premii stałej;

  • Dodatek obiadowy 15 zł netto za każdy przepracowany dzień;

  • Wolne weekendy;

  • Umowa o pracę tymczasową;

  • Zmiany: 5:45 - 14:00, 13:45 - 22:00;

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki LUXMED;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

AWG Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta który jest stabilnym pracodawcą zatrudniającym ponad 25 tys. pracowników w 175 krajach. Obszar działania skupia się w produkcji opakowań i maszyn dla przemysłu spożywczego oraz opakowań ochronnych dla innych branż.

Przewiń do profilu firmy