Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ANDRZEJEWSKI - Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.O firmie

ANDRZEJEWSKI - Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.

Świętej Teresy 180

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji wykonanych na podstawie systemu konstrukcyjnych profili aluminiowych

  • montaż urządzeń transportu bliskiego (transportery taśmowe, rolkowe itp)

  • obsługa elektronarzędzi

  • samokontrola i raportowanie wykonanych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mechanika, mechatronika, elektryka, automatyka itp.)

  • posiadanie praktycznej wiedzy i znajomości z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki i pneumatyki

  • umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej (rysunki techniczne, schematy elektryczne)

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych

  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem i technologii montażu

  • rzetelność, dokładność i samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

  • podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki lub uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i platformami jezdnymi będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w młodym i dynamicznych zespole

  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w obszarze zawodowym

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Jesteśmy firmą oferującą kompleksową obsługę wielu gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy