Oferta pracy

pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

3 364 brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Możliwość rozwoju, liczne szkolenia i wzrost wynagrodzenia. Brzmi interesująco? To idealna oferta dla Ciebie, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji.

Stabilne zatrudnienie na dłużej czeka na Ciebie u naszego klienta, aplikuj już dziś.

pracownik produkcjiNumer ref.: /235/01/2021/MG/70244

zadania

  • obsługiwanie urządzeń do produkcji, np., nawijarki, prasy, testery automatyczne
  • montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości
  • raportowanie wykonanej pracy

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • umiejętności obsługi komputera
  • doświadczenia na produkcji min. rok
  • gotowości do pracy 3-zmianowej

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem od 3364zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki oraz urlop wypoczynkowy)
  • ciekawe szkolenia (m.in. rysunek techniczny, metodologia pomiarowa, jakość)
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie obiadów na stołówce pracowniczej
  • konkursy pracownicze
  • opiekę konsultanta Randstad na terenie zakładu
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne