Oferta pracy

Pracownik Produkcji

SEITOO firmie

20,5 brutto / godz.

SEITO

Nowy Józefów 70

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wew. transport komponentów

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • kontrola jakościowa

  • inne zlecone czynności na terenie fabryki

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Preferowani mężczyźni

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z perspektywą przejścia na umowę o pracę

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość udziału w eventach firmowych

  • Stawka 20,50 zł brutto za godzinę + 250zł brutto premii

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

SEITO

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Przewiń do profilu firmy