Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

MCC MEDALEO firmie

  • Śląska 48, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

MCC MEDALE

Śląska 48

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Praca w odlewni zajmującej się tworzeniem odlewów artystycznych na zamówienie (medale, monety, przypinki, breloki, statuetki)

  • Praca przy maszynach służących do obróbki odlewów - szlifierki, polerki

  • Prace magazynowe

  • Konfekcjonowanie oraz przygotowanie produktów do wysyłki

  • Kontrola jakości wyrobów

Nasze wymagania

  • Staranność, sumienność oraz punktualność

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Zaangażowanie

  • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi

  • Mile widziane zdolności manualne

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca na terenie Łodzi

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • System jednozmianowy

  • Szkolenia techniczne

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

MCC MEDALE

MCC Medale to firma w 100% z polskim kapitałem specjalizująca się w produkcji medali, monet, pinów oraz unikalnych odlewów artystycznych. W skład naszej oferty wchodzi tylko 10 typów produktów. Dzięki wąskiej specjalizacji nasze odlewy są dopracowane a grono klientów stale się powiększa.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i dzięki unikalnym na skalę europejską metodom produkcji oraz nieszablonowemu wzornictwu szybko zyskała popularność w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy