Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

COMMON S.A.O firmie

COMMON S.A.

Aleksandrowska 67

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie form odlewniczych

  • Obsługa pił tnących i stanowiska do piaskowania

  • Obróbka wykończeniowa odlewów aluminiowych

  • Współpraca z technologami

  • Obsługa wózka widłowego

  • Przestrzeganie zasad BHP i Regulaminu pracy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i sumienność podczas wykonywania pracy

  • Chęć do podnoszenie własnych kwalifikacji

  • Gotowość do pracy 2-zmianowej

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Szkolenia i pomoc we wdrożeniu na zajmowane stanowisko

  • Praca w zgranym zespole na nowoczesnym parku maszynowym

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Ubezpieczenie

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet socjalny (zajęcia sportowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

COMMON S.A.

Firma Common S.A. jest producentem wysokiej klasy sprzętu pomiarowego, służącego do opomiarowania przepływu gazu.

Przewiń do profilu firmy