Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

Aleksandrowska 55

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn drukujących

  • Bieżąca kontrola jakości układanego produktu, powiadamianie przełożonego o defektach

  • Identyfikacja, priorytetyzacja i eliminacja strat związanych z procesem produkcyjnym

  • Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej, przestrzeganie standardów 5S+S

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących druku

  • Przygotowanie narzędzi do procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

  • Systematyczność i staranność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i poszerzanie umiejętności

To oferujemy

  • Umowę o pracę z Amcor

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, premie)

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o bardzo wysokich standardach bezpieczeństwa

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Amcor to światowy lider w branży produkcji opakowań, w Łodzi to czołowy ceniony pracodawca, który stawia na rowój pracowników i ich bezpieczeństwo. W naszym zakładzie produkcyjnym na ul Aleksandrowskiej 55 pracuje pond 700 osób dla których Amcor stał sie rodziną wktóra dba o każdego swojego członka.

Przejrzyste warunki zatrudnienia, krótki proces rekrutacyjny, dobra atmosfera i bezpieczne środowisko pracy sprawiają, że Amcor może stac sie najlepszym miejscem pracy dla każdego kandydata.

Przycisk aplikuj to pierwszy krok do nowego rozdziału w życiu. Wystarczy go zrobić!

Przewiń do profilu firmy