Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

"MULTIEKODRUK" sp. z o.o.

  • Bratkowa 16, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Bratkowa 16

Łódź

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy multidyscyplinarnego pracownika do zadań specjalnych w naszym studiu reklamy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa ploterów drukujących, montaż oklein reklamowych (oklejanie witryn, samochodów itp.), obsługa frezarki CNC, produkcja reklam świetlnych.

Nasze wymagania

  • Jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko jeżeli:

  • nie lubisz monotonnej, powtarzalnej pracy

  • szybko uczysz się nowych zagadnień i potrafisz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce,

  • nie boisz się pracy na wysokości, nowych wyzwań i pracy pod presją czasu

  • jesteś osobą punktualną, kontaktową i lubisz pracę z ludźmi

  • masz poczucie estetyki i humoru :)

To oferujemy

  • Oferta dotyczy pracy w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie będzie uzależnione od Twojego doświadczenia w wyżej wymienionym zakresie pracy. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia i chcesz nauczyć się nowego zawodu również rozważymy Twoją kandydaturę.

    O nas

    Multiekodruk sp. z o.o. to studio reklamy z wieloletnim doświadczaniem w branży. Współpracujemy z naszymi klientami by tworzyć reklamy które działają. Pomagamy w rozwoju ich biznesów, łącząc kreatywność oraz najlepsze materiały reklamowe, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. Chcąc zapewnić jeszcze lepszy poziom oferowanych usług, rozwijamy się i poszukujemy osób, które będą wsparciem naszej kadry ekspertów reklamy!