Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

"MAGAM" sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

6 Sierpnia 58/60

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP

  • Dokonywanie regulacji i przezbrojenia maszyn

  • Realizacja zadań według ściśle określonych procedur i dokumentacji technologicznej

  • Uczestniczenie w przeglądach okresowych

  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na zmiany

  • Chęci do nauki, dużej motywacji do pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie wraz z dodatkami za pracę zmianową, rosnące wraz z doświadczeniem pracownika

  • Opiekę medyczną lub Kartę sportową refundowany przez pracodawcę

  • Bogaty Pakiet socjalny z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych