Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

SWEPOL POLSKA sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu wykańczania produktów (mycie/polerowanie/rodowanie/oprawianie kamieni)

  • przydzielanie produktów do poszczególnych zleceń

  • grawerowanie

  • kontrola jakości

  • ważenie, metkowanie, przygotowanie do sprzedaży

  • współpraca z innymi działami produkcji oraz działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • solidność, dbałość o szczegóły i jakość wykonania

  • łatwość i chęć uczenia się - praca do przyuczenia

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • różnorodność wykonywanych zadań

  • praca na produkcji z elementami pracy biurowej

  • praca w niewielkiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zapewniamy szkolenie i wsparcie

  • jasne zasady wynagradzania

O nas

Firma Swepol specjalizuje się w produkcji oryginalnej biżuterii z karbonu, tytanu oraz innych metali. Działamy na rynku polskim od 1993 roku, sukcesywnie rozwijając eksport naszych wyrobów. Łączymy tradycyjne techniki jubilerskie z nowoczesnymi materiałami i metodami produkcji.