Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

HART-TECH Sp. z o.o.

4 0005 500 brutto / mies.
  • Niciarniana 45, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Niciarniana 45

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wsadów hartowniczych

  • Wstępne przygotowywanie detali przed obróbką

  • Nadzór nad wyrobem w trakcie procesów produkcyjnych

  • Obsługa nowoczesnych specjalistycznych urządzeń

  • Rozwijanie swojej wiedzy i doświadczenia, zapoznawanie się z procedurami, i materiałami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Ogólne zrozumienie techniczne

  • Chęć nauki nowego zawodu

  • Umiejętność obsługi prostych elektronarzędzi

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 9-godzinnym, tj. 6:00-15:00, 13:00-22:00, 21:30-6:30

To oferujemy

  • ZATRUDNIENIE WEDŁUG PONIŻSZEGO SCHEMATU:

  • Pierwszy miesiąc- umowa zlecenie 26,00 zł/godzinę + możliwość skorzystania z pakietów sportowych MEDICOVER Sport

  • Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące: 3 420,00 zł brutto + system premiowy + pakiety sportowe MEDICOVER Sport + świadczenia z ZFŚS

  • Umowa na czas określony 2 lata: 3 710,00 zł brutto + system premiowy + MEDICOVER Sport + świadczenia z ZFŚS + Opieka Medyczna LUX-MED

  • Na system premiowy składa się:

  • 10% premia za obowiązkowość (zależna od urlopów na żądanie, L4, spóźnień, palenia wyrobów tytoniowych, opinii przełożonego)

  • Dodatek stażowy

  • Premia produkcyjna zależna od wysokości przychodu w danym miesiącu (średnia wysokość w 2021 roku- 35 %)

  • Na terenie firmy znajduję się zakładowa siłownia z której mogą korzystać wszyscy pracownicy firmy Hart-Tech Sp. z o.o.

O nas

Hart Tech Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą działającą w obrębie technologii obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej. Posiadamy urządzenia umożliwiające realizację procesów według najnowszych technologii. Nasza firma obsługuję klientów indywidualnych jak i duże certyfikowane przedsiębiorstwa, między innymi branżę Automotive. Różnorodność zleceń powoduje ciągły rozwój. W zarządzie firmy znajdują się doświadczeni pracownicy naukowi Politechniki Łódzkiej, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają wprowadzić nowych pracowników w branżę obróbki cieplnej.

Ze względu na ciągły rozwój firmy, poszukujemy nowych pracowników do naszego zespołu. Jeśli szukasz stałej pracy, nawet jeśli nie masz doświadczenia w pracy na produkcji zapraszamy do kontaktu. Płeć oraz wiek nie mają znaczenia zatrudnimy zarówno mężczyzn jak i kobiety.

Pracując w naszej firmie masz szanse na rozwój i poszerzenie swoich umiejętności. Zdobędziesz stałą, stabilną pracę, w firmie która dostosowuje się do zmian które zachodzą w Polsce. Nasze wynagrodzenia zmieniają się wraz z rosnącą inflacją. Posiadamy bogaty pakiet socjalny, zawierający karty przedpłacone na święta oraz wakacje, organizujemy imprezy integracyjne Firma opłaca nam opiekę medyczną oraz dofinansowuje karty sportowe. Dodatkowym atutem jest nasza firmowa siłownia z której pracownicy mogą korzystać w każdym momencie.