Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

HART-TECH Sp. z o.o.O firmie

4 0004 500 brutto / mies.
  • Niciarniana 45
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

HART-TECH Sp. z o.o.

Niciarniana 45

Łódź

Obowiązki:

  • prace na produkcji, przy przygotowywaniu wsadów hartowniczych
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i o powierzone narzędzia pracy
  • obsługa nowoczesnych specjalistycznych urządzeń

Wymagania:

  • chęć do pracy i poważne podejście do obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • warunek konieczny- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • ogólne zrozumienie techniczne
  • chęć nauki nowego zawodu
  • umiejętność obsługi prostych elektronarzędzi
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym 12-godzinnym, tj. dwa dni 6:00-18:00, dwa dni wolnego, dwa dni 18:00-6:00, dwa dni wolnego
  • firma pracuje w trybie ciągłym, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę (postój w dni ustawowo wolne od pracy)

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • płacę zasadniczą + miesięczny system premiowy
  • wynagrodzenie 2 800,00 zł brutto + premia; (łącznie wynosi ok. 4 000,00 - 4 500,00)
  • fundusz socjalny (karty OK System, bony okazjonalne, opieka medyczna, dofinansowania do szkoleń)
  • możliwość bezpłatnego korzystania z firmowej siłowni
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu - pon-pt: w godzinach 7-15.

Ogłoszenie archiwalne