Pracownik Produkcji

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-09-11
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-10-11)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Łódź
W związku z rozwojem naszego Zakładu Elementów Izolacyjnych w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało zapewnienie prawidłowego procesu produkcji oraz montażu elementów izolacyjnych.

Zadania:

  • Przygotowanie stanowiska pracy oraz materiałów do produkcji;
  • Obróbka skrawaniem materiałów izolacyjnych;
  • Szlifowanie, klejenie materiałów izolacyjnych;
  • Montaż i wykonywanie ostatecznej kontroli jakości gotowego produktu;
  • Pakowanie zestawów izolacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obróbce skrawaniem oraz/lub przy obsłudze maszyn stolarskich;
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi ( np. miarka, suwmiarka );
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Zdolności manulane;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" poniżej, w tytule maila wpisując: nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się