Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji łóżek kontynentalnych

HR International Sp. z o.o.O firmie

  • Herzebrock Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.
Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy Tapicera.
Firma głównie zajmuje się produkcją łóżek kontynentalnych, łóżek tapicerowanych, materacy oraz stelaży.

Opis stanowiska:

  • Tapicerowanie elementów łóżek,
  • czynności związane z montażem.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku,
  • Zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Darmowe zakwaterowanie podczas trwania umowy,
  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia,
  • Stałą, fachową obsługę ze strony Opiekuna projektu.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR INTERNATIONAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Mazowieckiej 25, 30-019 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000229590, NIP: 6762287575, REGON: 1200115
2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani/Pan być delegowana/y.
4) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto,

Ogłoszenie archiwalne