Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.O firmie

Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.

Frezerów 14

Lublin

Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. producent odkuwek matrycowych oraz odkuwek ciśnieniowych dla branży motoryzacyjnej, górnictwa oraz rolnictwa poszukuje pracownika do pracy przy produkcji:

Główne zadania w zależności od umiejętności kandydata:
  • Obsługa szlifierek,
    lub
  • Obsługa pras okrawających.
    lub
  • Obsługa defektoskopu.
    lub
  • Obsługa pieca hartowniczego.
Nasze wymagania:
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • Pracę od zaraz,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • Premie,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych,
  • Możliwość do przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
Oferty prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.U.UE.L.2016.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne