Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

Amerpharma Sp. z o.o.O firmie

3 000–3 600
brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Amerpharma Sp. z o.o.

Makowa 6

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca przy produkcji produktów Amerpharmy
  • obsługa maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu
  • proste prace ręczne
  • dbanie o porządek na hali produkcyjnej
  • wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • praca 2-zmianowa w godzinach 06:00 - 14:00 oraz 14:00 - 22:00 (sporadycznie praca w godzinach 22:00 - 06:00)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • książeczka Sanepid

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miesięczne wynagrodzenie netto (na rękę) 2200 zł - 2550 zł (2550 zł od 9 miesiąca zatrudnienia) plus premie w przypadku braku reklamacji lub braku zwolnień lekarskich
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów,
  • ciekawe benefity dla pracowników
  • szacunek we wzajemnych relacjach

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 30 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w obszarze foodtech Bayn Group AB. Rozwijanie nowych produktów jest naszą pasją, a zadowolenie klienta celem firmy. Zespół składa się z ludzi ambitnych, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników prężnie się rozwijamy, a nasze wyniki zostały w 2018 roku docenione Wyróżnieniem w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina w kategorii „Młode Firmy”.

Regularnie pytamy naszych pracowników o poziom zadowolenia z pracy. Co najbardziej cenią w Amerpharmie?

  • dobrą pensję, która zawsze jest na czas
  • atmosferę
  • możliwość rozwoju i awansu
  • Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników :)

Pracownik Produkcji, Makowa 6, Lublin