Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Polska Korporacja Recyklingu sp. z o.o. w Lublinie

Metalurgiczna 15c

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • prace porządkowe na terenie hali produkcyjnej

  • rozładunek i załadunek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

  • sortowanie „elektrośmieci” w odpowiednie kontenery i miejsca

  • prace przy demontażu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

  • prace porządkowe na terenie hali

  • prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • miel widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • mile widziane wykształcenie o profilu technicznym, mechanicznym

  • mile widziana znajomość budowy maszyn i urządzeń

  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (I WJO lub II WJO)

To oferujemy

  • 3000,00 zł brutto + system premiowy – przydzielana przez kierownika, w zależności o zaangażowania

  • możliwość ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Luxmed

Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na produkcji przy przetwarzaniu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Lublinie.

Przewiń do profilu firmy