Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

"RAPA" S. Międlar, W. i I. Szymańscy sp. j.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Dorabianie elementów wymaganych do montażu przy wykorzystaniu maszyn stacjonarnych i elektronarzędzi.

  • Przygotowanie detali

  • Cięcie styropianu

  • Obróbka elementów metalowych

  • Szlifowanie

  • Wiercenie

  • Cięcie

  • Silikonowanie

  • Łączenie elementów ( nitowanie, skręcanie )

  • Montaż i wykończenie urządzeń

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Sumienności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

  • Obsługi podstawowych maszyn stacjonarnych i elektronarzędzi

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego

  • Zdolności manualnych i umiejętności precyzyjnego wykonywania zleconych prac

  • Odpowiedzialności za powierzony materiał i narzędzia

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej komunikatywności

  • Chęci rozwoju i nauki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełny etat

  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe

  • Przeszkolenie na stanowisku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy z indywidualnym podejściem do każdego pracownika

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Chłodnictwem zainspirował nas nasz tata. Opowiadał zawsze z pasją o swoim zawodzie. Czuł dużą odpowiedzialność tworząc swoją pierwszą ladę chłodniczą, ponieważ chciał, by była ona wykonana z jak najlepszych produktów i służyła długie lata. W swoim fachu zawsze podkreślał nam, że w biznesie, w relacjach z pracownikami i klientami, najważniejsze są: szczerość, otwartość i szacunek do drugiego człowieka. Swoją mądrością, wzbudził w nas ciekawość świata, zainspirował do działania i dalszego rozwoju. Dzisiaj, po 24 latach, my i nasz kilkudziesięcioosobowy zespół tworzymy dla naszych klientów produkty,

w oparciu o nasze wartości.

Czym się zajmujemy?

Ułatwiamy życie ludziom, którzy w swojej branży potrzebują urządzeń chłodniczych.

Od pomysłu klienta, po gotowe rozwiązanie. Wspólnie, budujemy nową rzeczywistość w świecie chłodnictwa. Projektujemy, prototypujemy i produkujemy dla sklepów spożywczych, gastronomii, cukierni, piekarni, farmacji oraz kwiaciarni.

Przewiń do profilu firmy