Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

MPJ sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskarek)
  • przygotowanie materiałów do produkcji
  • przygotowanie maszyn do pracy
  • odbieranie i obróbka wyrobów
  • kontrola wyprodukowanych wyrobów
  • pakowanie i zmagazynowanie produkcji
  • dbanie o czystość maszyn oraz stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • zdolności techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracownika produkcji
  • uczciwość i pracowitość.

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • godne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • szkolenie adaptacyjne
  • ubrania robocze.

O nas

Firma MPJ powstała w roku 1972 jako jedna z pierwszych w Polsce prywatnych firm przetwarzających tworzywa sztuczne. Wiodącym wyrobem są złączki skręcane z polipropylenu do łączenia rur PE, które uzyskały duże uznanie na rynku instalacyjnym.

Do naszego stabilnego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator wtryskarki.

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Pracownik produkcji, Lublin