Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

VERMEKO sp. z o.o.

25,0035,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Praca głównie w dni robocze. Weekendy w przypadku zwiększonej ilości zamówień w sezonie.
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 8:00-16:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Anny Walentynowicz 11

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie produktów zgodnie z zamówieniami i według konkretnych instrukcji:

  • produkcja płyt (prasa)

  • cięcie płyt zgodnie z rysunkami technicznymi

  • frezowanie

  • szlifowanie

  • prowadzenie, segregowanie i kontrolowanie ilości wykonanych produktów zgodnie ze standardami firmy

  • pakowanie do wysyłki

Nasze wymagania

  • sumienne i uczciwe wykonywanie pracy

  • zaangażowanie

  • dokładność przy wykonywaniu pracy

  • dbanie o stanowisko pracy, sprzęt i powierzone narzędzia

  • zdolności manualne

  • umiejętność działania samodzielnie jak i w zespole

  • punktualność

  • uczciwość

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w systemie zmianowym w miłej atmosferze i w zgranym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • ubrania robocze, szkolenia stanowiskowe i BHP

O nas

Vermeko Sp. z o.o. - jesteśmy polską firmą produkującą wermikulit oraz płyty izolacyjne używane w kotłach grzewczych i kominkach.

Ze względu na uruchomienie nowych linii produkcyjnych do naszego zespołu w Lublinie poszukujemy trzech osób. Praca polegać będzie między innymi na produkcji i obróbce płyt (wiercenie, cięcie, frezowanie) oraz na pakowaniu zamówień do wysyłki

Doświadczenie będzie atutem ale nie jest wymagane - pod uwagę brane będą cechy takie jak zaangażowanie, szybkie przyswajanie wiedzy, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie i samodzielnie oraz sumienne wykonywanie zamówień.

Prosimy aby nie kontaktowały się z nami agencje pracy tymczasowej.