Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

SIGMA SA

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • pracownik produkcyjny

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych /takich jak prasa krawędziowa, wypalarka laserowa i plazmowa, wiertarka kolumnowa, spawarka Mag 135/

  • umiejętność obsługi żurawia i wózka widłowego

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • sumienność, rzetelność, zaangażowanie w pracę

  • umiejętność naprawy maszyn

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę przy ciekawych i prototypowych konstrukcjach

  • pakiet medyczny i karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

SIGMA SA

Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania oraz produkcji maszyn, urządzeń oraz kompleksowych technologii dla potrzeb przemysłu wydobywczego oraz technologii przetwarzania odpadów, poszukuje pracowników produkcji-operatorów maszyn.

Przewiń do profilu firmy