Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

PharmadotO firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Pharmadot

Turystyczna 44F

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie ze standardami i procedurami,
  • utrzymanie właściwego stanu higienicznego i technicznego maszyn,
  • realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych
  • naważenie surowca zgodnie z recepturami,
  • prace pomocnicze przy produkcji,
  • prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji w branży farmaceutycznej, spożywczej lub kosmetycznej

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze,
  • mile widziani są Obywatele z Ukrainy

O nas

Firma Pharmadot świadczy profesjonalne usługi w sektorze farmaceutycznym. Zajmuje się m.in.: produkcją kontraktową, marką własną oraz dystrybucją.

Pracownik produkcji, Turystyczna 44F, Lublin