Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Lublin, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, Firmy zajmującej się produkcją elektroniki poszukujemy osób do pracy:

    Pracownik Produkcji (lekka praca, nie wymagamy  doświadczenia)

    Miejsce pracy: Lublin

    Nr ref.: PRC/12/2018/LUB

    Obowiązki:

    • Docinanie przewodów,
    • Montaż prostych podzespołów,
    • Pakowanie produktów,

    Wymagania:

    • Zdolności manualne,
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14 oraz 14-22;
    • Możliwość dojazdu do pracy (okolice ul. Krochmalnej)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie (13,70 zł/h brutto);
    • Pracę od zaraz z możliwością przedłużenia;
    • Wdrożenie do pracy na danym stanowisku.

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.