Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

REVE PRODUCTION

  • Makowa 4b, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Godziny pracy:8:30 - 16:30
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Makowa 4b

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • produkcja seryjnych mebli (montaż, pakowanie)

  • dbałość o jakość produktu finalnego

  • transport materiałów do i od podwykonawców

  • wykonywanie prac magazynowych

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • zdolności manualne

  • sumienność i dokładność

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ zlecenie

  • wymiar czasu pracy: pełny etat

  • stałe godziny pracy od pon. do pt. od 8:30 do 16:30

  • pracę w młodym, zintegrowanym, dynamicznym i przyjaznym zespole

O nas

REVE PRODUCTION to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości seryjnych mebli oraz sprzedażą wielkoformatowych płyt ceramicznych pod marka Eksperci Laminam.