Logo Pracuj.pl

brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 6:00-14:00 lub14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

"BIOMED-LUBLIN" WSISZ S.A.

Uniwersytecka 10

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja preparatów medycznych i leków wspierających ludzkie zdrowie
  • Obsługa urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych
  • Dbanie o zgodność poszczególnych etapów procesu produkcji z zasadami GMP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, lub wyższe – chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne
  • Zaangażowanie, skrupulatność, dokładność
  • Dyspozycyjność i otwartość na pracę zmianową

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Program wdrożeniowy
  • Możliwość uczenia się biotechnologii od profesjonalistów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Poznaj nas bliżej:

www.biomedlublin.com

CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Biomed Lublin WSiSz S.A jest polską firmą biotechnologiczną o długoletniej historii, od lat stojącą na straży zdrowia immunologicznego kraju. Jest producentem wielu unikalnych leków, dzięki którym możliwa jest skuteczna profilaktyka zdrowia i ratowanie życia ludzkiego. Wciąż udoskonala produkty i procesy, tak by były najlepszą odpowiedzią na oczekiwania pacjentów. Chcesz być częścią zespołu który tworzy innowacyjną biotechnologię dla lepszego życia – dołącz do nas!

Pracownik Produkcji, Uniwersytecka 10, Lublin