Ta oferta pracy jest nieaktualna od 323 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Luboń, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent lakierów samochodowych marki PROFIX
    firma MULTICHEM Sp. z o.o.
    w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Luboń

    Obowiązki:

    W początkowym okresie zatrudnienia kandydat przejdzie przeszkolenie na stanowiskach produkcyjnych, docelowo będzie wykonywał obowiązki pracownika na stanowisku, na które zostanie zakwalifikowany w oparciu o wykazane podczas okresu próbnego zdolności i kompetencje.

    Wymagania:

    • uprawnienia operatora wózków widłowych,
    • komunikatywność,
    • wykształcenie zawodowe,
    • mile widziane doświadczenie na produkcji,
    • umiejętność pracy w zespole,

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stała praca w dużej, stabilnej firmie,
    • pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926).