Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji (m/k)

  • Katowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    a0t5800000ZsKuOAAV
    Obowiązki:
    • praca przy produkcji układów hydraulicznych,
    • obsługa powierzonych maszyn, zapewnienie ciągłości produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego,
    • prace pomocnicze na produkcji.
    Wymagania:
    • podstawowa znajomość rysunku technicznego (mile widziane),
    • chęć do pracy,
    • znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych typu suwmiarka,
    • gotowość do pracy 3-zmianowej.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę od pierwszego dnia,
    • gwarantowany wzrost wynagrodzenia po 3 oraz 6 miesiącach,
    • bony żywnościowe,
    • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie naszego klienta po okresie próbnym,
    • miejsce pracy: zakład pracy mieści się na terenie Katowic (Wełnowiec).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis