Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji (m/k)

  • Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestle Purina. To już trzecia fabryka Nestle produkująca karmę dla zwierząt domowych w Europie Centralnej.

    (wynagrodzenie od 3300 zł brutto)
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Zaopatrywanie linii produkcyjnej w materiały niezbędne do zachowania ciągłości produkcji
    • Przepakowywanie i sortowanie wyrobu gotowego;
    • Kontrola jakości gotowego produktu
    • Praca zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Gotowość do pracy w systemie ciągłym, w zmianach 12 godzinnych
    • Zdolności manualne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Rozumienie specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy przy produkcji
    • Doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka paletowego z napędem elektrycznym
    • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności
    • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki (za pracę w godzinach nocnych i w dni świąteczne)
    • Co-miesięczną premię frekwencyjną oraz dodatkowe premie nagradzające 100% obecność w pracy (np. dodatek za wakacje)
    • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed) – opłacaną przez Nestle
    • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny – finansowane przez Nestle
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, premia na Święta)
    • Paczki świąteczne z wyrobami Nestle (m.in. słodycze, kawa, produkty Winiary)
    • Dofinansowanie do Karty Multisport
    • Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, paczka dla noworodka, mleko dla niemowląt
    • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
    • Możliwość uzyskania na terenie zakładu uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
    • Bezpłatny transport m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Strzegomia oraz z Wrocławia (liniami 507, 502)
    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.