Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji (m/w/d)

Tönnies Unternehmensgruppe – Tillman’s Convenience GmbH

  • Rheda-Wiedenbrück, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w produkcji w zakładzie produkcyjno-przetwórczym

  • Pakowanie i przygotowywanie naszych produktów

  • Ogólna pomoc w całym procesie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Specjalne wykształcenie nie jest wymagane, ale będzie bardzo mile widziane ukończenie szkoły o kierunku: przetwórstwo mięsne lub spożywcze.

  • Odpowiedzialność na stanowisku pracy, przede wszystkim utrzymywanie reżimu sanitarnego i higieny

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, a także w weekendy

  • Obowiązkowe i sumienne podejście do pracy

  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • Znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • Pomoc w zakresie poszukiwania mieszkań, a także we wszystkich innych administracyjnych sprawach

  • Wprowadzenie do zakładu, wsparcie i pomoc w zakresie aklimatyzacji na początek

  • Wynagrodzenie zgodne z minimalną płacą podniesioną oraz dodatkową premię

  • Terminowość wynagrodzenia

  • Możliwe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia indywidualne, a także grupowe

  • Praca w jednym zakładzie

100% Team Tönnies

Wszystkie oddziały Grupy Tönnies maja swoja główna siedzibę w Rheda Wiedenbrück. Samodzielnie tylko w tym miejscu Firma zatrudnia ponad 7.000 pracowników w rożnych działach. Do tego też należy sklep przyzakładowy, przedszkole (Tönnies KiTa) a także stadion (Tönnies Arena). W głównej siedzibie znajduje się ubój, rozbiór i wykrawanie mięsa wieprzowego. Zakres prac uszlachetniających prowadzony jest przez tzw. córkę grupy, Tillmans Convenience GMBH,. Jest to cześć Spółki – producent wysokiej jakości produktów spożywczych.

Przewiń do profilu firmy

A teraz zgłoś się do nas!

Wzbudziliśmy w Tobie ciekawość? Wyślij nam swoje CV na adres: [email protected]

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod następującym numerem telefonu:

+49 15256469094

+49 52429611596