Ta oferta pracy jest nieaktualna od 872 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji - Magazynier

  • Tychy, Mikołów, Bieruń, Lędziny, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy  kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Mikołów, Tychy, Bieruń, Lędziny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • montaż wyrobów gotowych
  • kontrola wytwarzanych części
OCZEKIWANIA
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć ciągłego rozwoju
OFERTA
  • praca 3-zmianowa
  • stawka zasadnicza + premie: uznaniowa i absencyjna
Numer telefonu kontaktowy:  791120965

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Uprzejmie informujemy,że Konsultant będzie się kontaktował z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się