Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji /Magazynier Naważający

TORF CORPORATIONO firmie

  • Wrocław (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
W Torf Corporation tworzymy nasze dermokosmetyki i kosmetyki z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. To nie tylko kwestia decyzji podejmowanych w sklepie, ale całego stylu życia.
A kiedy mówimy zespół mamy na myśli ludzi, którzy z takim samym zaangażowaniem pracują i wzajemnie się uzupełniają. Od A do Z.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Jakie są zadania na tym stanowisku?

  • naważanie składników do produkcji mas kosmetycznych
  • przestrzegania zasady FIFO w gospodarce magazynowej i zabezpieczenie odpowiednich warunków magazynowania surowców
  • obsługa systemu MES
  • dbałość o prawidłową eksploatację wag i sprzętów do naważania
  • dbałość o porządek i higienę na stanowisku pracy

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (lub o zbliżonych kompetencjach), mile widziane w branży FMCG
  • dokładności w wykonywaniu zadań
  • dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym
  • punktualności

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie oraz dodatki płacowe i premie,
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, zniżka na kosmetyki, dodatkowy dzień urlopu) oraz fundusz socjalny

gdzie pracujemy: Kąty Wrocławskie, ok. 20-25 km od Wrocławia. Dojazd A4 samochodem, autobusem lub pociągiem z Wrocławia.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj

Jeśli chcesz uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach zamieść w dokumentach również poniższą klauzulę:

Udzielam zgody Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy na rozmowę.

Ogłoszenie archiwalne