Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ECOPLASTOL sp. z o.o.O firmie

3 5004 200 brutto / mies.
  • Szkolna 48a
    Malinowice (pow. będziński), śląskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 01 sie 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ECOPLASTOL sp. z o.o.

Szkolna 48a

Malinowice (pow. będziński)

Firma ECOPLASTOL Sp. z o.o. istnieje od 2008 roku. Jest firmą produkcyjną (przetwórstwo tworzyw sztucznych). Firma ze 100% polskim kapitałem. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na produkcję.

Miejsce pracy: Malinowice (pow. będziński)

Opis stanowiska:

  • Paca przy przetwórstwie tworzyw sztucznych (wtryskarki).
  • Praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku. Nadgodziny - dla chętnych.

Wymagania:

  • Brak wymagań co do doświadczenia - wszystkiego nauczymy na miejscu.
  • Wymagamy punktualności i chęci do pracy.

Wymagania:

Ogłoszenie archiwalne