Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji manualnej

PIT-RADWAR S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Krakowska 64

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca manualna, precyzyjna, wymagająca utrzymania czystości produkcyjnej, cierpliwości oraz umiejętności pracy z elementami o niewielkich rozmiarach
  • wykonywanie drobnych detali szklanych i kontrola wizualna jakości ich wykonania
  • obsługa półautomatu do produkcji kontaktronów poprzez manualne sterownie jego cyklami
  • pomiary i kwalifikowanie wyrobów w grupy asortymentowe
  • drobne prace montażowe (cięcie i gięcie, odizolowanie kabli, itp.)

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  • zdolności manuale
  • skrupulatność i umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy (dobra organizacja pracy)
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności,
  • dobra komunikacja oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na wydziale produkcyjnym na stanowisku montera lub pokrewnym
  • umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno – pomiarową

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowaniem do wypoczynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Aktualne oferty pracodawcy
180/2020

Pracownik produkcji manualnej, Krakowska 64, Wrocław