Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

KEKOS Michał Dziewięcki, Przemysław Jaskóła, Emil Pióro s.c.

3 1503 500 brutto / mies.

Świętokrzyska 10

Masłów Pierwszy (pow. kielecki)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie lekkich prac produkcyjnych, takich jak np.: rozlew czy pakowanie,

  • Utrzymanie określonej jakości wytwarzanych produktów,

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Prace manualne przy linii produkcyjnej,

  • Pakowanie produktu w opakowania jednostkowe i zbiorcze.

Nasze wymagania

  • Mile widziane (choć nie jest to konieczne) doświadczenie w pracy produkcyjnej,

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, uczciwość, pracowitość,

  • skrupulatność i nastawienie na realizację zadań,

  • Motywacja do pracy, tak abyśmy mogli współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej,

  • Sprawność manualna,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętności manualne,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Dbanie o czystość w miejscu pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • Uczciwe oraz indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego oraz osobistego,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów.

O nas

KEKOS s.c. jest wiodącym producentem aromatów oraz płynów do e-papierosów. Mieścimy się w Masłowie Pierwszym przy ul. Świętokrzyskiej 10A.