Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji medycznej (m/k)

  • Wrocław, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Wrocław
    PRO/WRO/0618
    Opis stanowiska:
    Obowiązki:
    • montaż drobnych elementów medycznych,
    • kontrola wizualna jakości produktu
    Wymagania:

    Wymagania:

    • dobra organizacja pracy,
    • samodzielność, wytrwałość i konsekwencja,
    • zdolności manualne.
    Oferujemy:

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat,
    • pracę w firmie, która przyczynia się do ratowania życia,
    • od pierwszego miesiąca możliwość zarobienia średnio 3 500 zł brutto (bez nadgodzin),
    • wzrost wynagrodzenia w zależności od długości zatrudnienia,
    • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
    • możliwość nadgodzin w soboty,
    • dodatek za polecenie pracownika do 1 000 zł brutto,
    • opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego,
    • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
    • darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
    • możliwość pracy z najlepszymi w branży,
    • łatwy dojazd komunikacją miejską (mieścimy się przy Wrocławskim Parku Technologicznym),
    • możliwość realnego przejścia do klienta po 4 miesiącach współpracy.

    Szukasz lepszej pracy? Zapraszamy do naszego biura, ul. Oławska 27-29, piętro 5, Wrocław, nr tel. 605 123 562, 71 343 80 89 (w godzinach 8:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis