Ta oferta pracy jest nieaktualna od 394 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLSLING SP. Z O.O.

    Producent i dystrybutor osprzętu dźwignicowego, który od blisko 20 lat sprawnie i bezpiecznie wspiera kluczowe inwestycje w budownictwie, przemyśle hutniczym, górnictwie, transporcie czy architekturze, czyli wszędzie tam gdzie tworzy się nowa rzeczywistość poszukuje PRACOWNIKA PRODUKCJI.

    Miejsce pracy: Mikołów
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • praca na hali produkcyjnej przy produkcji zawiesi linowych i łańcuchowych
    • obsługa wózka widłowego oraz maszyn produkcyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne zawodowe (np. ślusarz, spawacz, tokarz)
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
    • prawo jazdy KAT. B
    • dyspozycyjność, precyzja i samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • dobra organizacja własnej pracy
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w miłej i sympatycznej atmosferze
    • stabilne zatrudnienie
    • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
    • pracę w systemie 1 zmianowym (7:00-15:00 poniedziałek-piątek)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez POLSLING SP. Z O.O.z siedzibą w MIKOŁOWIE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest POLSLING SP. Z O.O.z siedzibą w MIKOŁOWIE przy ul. KATOWICKIEJ 82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.