Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 26.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

POLSLING SP. Z O.O.

Producent i dystrybutor osprzętu dźwignicowego, który od blisko 20 lat sprawnie i bezpiecznie wspiera kluczowe inwestycje w budownictwie, przemyśle hutniczym, górnictwie, transporcie czy architekturze, czyli wszędzie tam gdzie tworzy się nowa rzeczywistość poszukuje PRACOWNIKA PRODUKCJI.

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • praca na hali produkcyjnej przy produkcji zawiesi linowych i łańcuchowych
  • obsługa wózka widłowego oraz maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne zawodowe (np. ślusarz, spawacz, tokarz)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
  • prawo jazdy KAT. B
  • dyspozycyjność, precyzja i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w miłej i sympatycznej atmosferze
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • pracę w systemie 1 zmianowym (7:00-15:00 poniedziałek-piątek)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez POLSLING SP. Z O.O.z siedzibą w MIKOŁOWIE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest POLSLING SP. Z O.O.z siedzibą w MIKOŁOWIE przy ul. KATOWICKIEJ 82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się