Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji młodszy

SuperDrob S.A.

  • Zimna 2, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Zimna 2

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Ubój lub dzielenie i pakowanie produktów drobiowych zgodnie z przyjętą technologią produkcji,

  • Kontrola wytworzonych produktów w zakresie zgodności ze specyfikacjami,

  • Kontrola znakowania i jakości produktów zgodnie z obowiązującymi kartami produktów,

  • Przestrzeganie zasad higieny i troska o czystość stanowiska pracy,

  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętność przestrzegania przyjętych standardów pracy na wydziale produkcji,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy