Oferta pracy

Pracownik produkcji - montaż

Axito Sp. Z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Logistyczna 8

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • montaż maszyn i podzespołów zgodnie z otrzymaną dokumentacją,

  • odpowiedzialność za jakość wyprodukowanych produktów,

  • realizowanie założonych planów produkcyjnych,

  • zapobieganie i raportowanie przestojów produkcyjnych,

  • pomoc w analizie i zapobieganiu powstawania błędów produkcyjnych,

  • sugerowanie usprawnień i optymalizacji procesów,

  • dbanie o porządek na hali oraz przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • uczestniczenie w spotkaniach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia na stanowisku produkcyjnym,

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Ms Office),

  • wysoki stopień poczucia odpowiedzialności i obowiązku,

  • elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie po 3 miesięcznym okresie próbnym,

  • Praca od poniedziałku do piątku 1 zmiana ( w przyszłości planowane uruchomienie 2 zmiany)

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej z parkiem technologicznym na miarę XXI wieku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym, miłym i zgranym zespole, w niekorporacyjnej atmosferze,

  • dofinansowanie do zajęć sportowych,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • świadczenia finansowane z Funduszu Socjalnego

  • owocowe wtorki i czwartki,

  • pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Axito sp. z o.o. jest częścią grupy Uhlmann - lidera na rynku dostawców systemów pakujących dla przemysłu farmaceutycznego. Portfolio produktów firmy obejmuje szeroką gamę maszyn do pakowania w blistry, kartony, a także linie do pakowania lekarstw w butelkach. Grupa Uhlmann produkuje maszyny w ścisłej współpracy ze swoimi klientami, producentami farmaceutyków na całym świecie. Naszym klientom zapewniamy kompleksowy zakres usług w całym cyklu życia maszyn, począwszy od projektowania maszyny, poprzez uruchomienie i utrzymanie maszyn w najlepszej kondycji. Dzięki temu pomagamy klientom zwiększyć efektywność procesów produkcyjnych, a tysiącom naszych pracowników na całym świecie zapewniamy stabilne i przyjazne środowisko pracy.

Przewiń do profilu firmy