Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - montaż

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Zakładowa 97, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Zakładowa 97

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • montaż wiązek kablowych zgodnie z rysunkiem technicznym (praca manualna, nie przy linii produkcyjnej)

  • kontrola techniczna wykonywanych produktów

  • kontrola wzrokowa używanych surowców, komponentów i materiałów w celu niedopuszczenia do powstania wadliwego produktu

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie

  • cenione umiejętności manualne

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą

  • pakiet socjalny (premia wakacyjna, premia świąteczna, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta Multisport)

  • cykl szkoleń przygotowujących do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w międzynarodowym zespole,

  • ZATRUDNIENIE RÓWNIEŻ DLA OBYWATELI Z UKRAINY POSIADAJĄCYCH KARTĘ POLAKA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • parking rowerowy

AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu AQ Group. Zajmujemy się produkcją wiązek kablowych i modułów elektromechanicznych dla światowych firm z branży transportowej.

Wartości podstawowe AQ: koncentracja na kliencie, prostota, przedsiębiorczość w biznesie, odwaga i szacunek oraz efektywność kosztowa.

Przewiń do profilu firmy