Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji - montaż

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AQ Wiring Systems Sp. z o.o.
    jest częścią szwedzkiego koncernu
    o globalnym zasięgu – AQ Group,
    należy do grona światowych liderów
    w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych
    i modułów elektromechanicznych.
    Do działu produkcji AQ Wiring Systems w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Pracownik produkcji

    Miejsce pracy: Łódź
    ul. Zakładowa 99

    Główne zadania:

    • montaż wiązek kablowych lub produkcja półfabrykatów zgodnie z powierzoną  dokumentacją techniczną oraz z zaleceniami bezpośredniego przełożonego
    • kontrola techniczna wykonywanych produktów
    • kontrola wzrokowa używanych surowców, komponentów i materiałów  w celu niedopuszczenia do powstania wadliwego produktu.
    • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy .

    Wymagania:

    • umiejętności manualne
    • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
    • zaangażowanie
    • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
    • pakiet socjalny ( premia wakacyjna, premia świąteczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
    • cykl szkoleń przygotowujących do pracy - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w międzynarodowym zespole

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojej aplikacji pocztą: AQ Wiring Systems 92-402 Łódź , ul. Zakładowa 99 lub e-mailem: [email protected]
    Kontakt telefoniczny: 42 677 10 25

    www.aqg.se

    Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

    bottom