Oferta pracy

Pracownik Produkcji (Montaż, Obróbka, Kuźnia, Odlewnia)

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

3 9604 280 brutto / mies.
  • Uczniowska 26, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Uczniowska 26

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Praca na nowoczesnej linii produkcyjnej przy produkcji przekładni oraz silników.

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Zapewnienie jakości.

Nasze wymagania

  • Masz zdolności manualne i chcesz je wykorzystać w codziennej pracy.

  • Masz już doświadczenie na podobnym stanowisku i chcesz je nadal rozwijać.

  • Nie masz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć w renomowanej firmie.

  • Jesteś gotowy(a) do pracy na 2 lub 3 zmiany.

  • Zależy Ci na zatrudnieniu u solidnego pracodawcy.

  • Chcesz poznawać nowe technologie, uczyć i rozwijać się.

To oferujemy

  • Docenimy Twoje doświadczenie zawodowe w innych firmach produkcyjnych! Nasze wynagrodzenia rozpoczynają się od kwoty 3960 - 4280 zł brutto (pensja zasadnicza + premie miesięczne); dodatkowo co roku mamy podwyżkę.

  • Początkowe zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej Adecco lub Randstad na umowę o pracę na czas określony.

  • Pracę w Toyocie rozpoczniesz od szkoleń. Wspierać Cię będą najlepsi fachowcy!

  • Zapewnimy Ci możliwość podnoszenia kwalifikacji. Rozwijaj się razem z nami!

  • Pracujemy wg uznanych metod (m.in. Kaizen, 5S). Wysokie standardy pracy to u nas norma.

  • Zależy nam na tym, abyśmy pracowali ze sobą jak najdłużej, dlatego oferujemy Ci stabilne zatrudnienie.

  • Wiemy jak ważna jest atmosfera, dlatego stawiamy na zgrany zespół ludzi i wzajemny szacunek.

  • Praca na miejscu, bez konieczności dojazdu.

  • Zapewniamy dofinansowanie do posiłków w naszej zakładowej stołówce. Dwudaniowy obiad zjesz za ok. 5-6zł.

  • Bezpłatna siłownia, hala sportowa oraz sauna na terenie fabryki (możesz korzystać wraz z rodziną i najbliższymi znajomymi).

  • Imprezy firmowe, akcje profilaktyczne, konkursy dla pracowników i ich rodzin.

  • Karty przedpłacone z okazji ślubu i narodzin dziecka.

  • Kalendarz pracy na cały rok, dzięki temu zaplanujesz urlopy, wyjazdy i życie prywatne.

TOYOTA to fabryka, którą napędzają nowe technologie i fantastyczni ludzie. To właśnie my, pracownicy Toyoty, tworzymy technologię jutra, którą wdrażamy już dziś. Nasz zespół w Wałbrzychu i Jelczu to już 3000 osób, a nasza ekipa stale się powiększa!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Zadzwoń: +48 602 795 127.

Nasi pracownicy z działu Rekrutacji są dostępni

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

SPOTKAJMY SIĘ W TOYOCIE!