Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji – montaż, pakowanie

Prevex sp. z o.o.

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż, pakowanie syfonów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat – okres próbny na 2-3 miesiące

  • pracę od zaraz – w systemie 2 zmianowym

  • zdobycie nowych umiejętności

PREVEX Sp. z o.o. z kapitałem fińskim z siedzibą w Niepruszewie koło Poznania

jest największym wiodącym producentem innowacyjnych syfonów w Europie.

Przewiń do profilu firmy