Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji (Montaż Silników)

  • Fryburg, Szwajcaria
  • Pracownik fizyczny
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.
    Dla jednego z naszych klientów, globalnej firmy specjalizującej się w opracowywaniu oraz produkcji silników wysokoprężnych i gazowych, układów wtryskowych, elementów hydraulicznych i układów oczyszczania spalin poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Fryburg
    Nr ref.:JO-1806-113124

    Zadania:

    • Montaż i testowanie silników spalinowych oraz układów hydraulicznych
    • Przeprowadzanie kontroli jakości przy wykorzystywaniu dokumentacji technicznej
    • Sprawdzanie poprawności dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej
    • Wspieranie wykonywania serwisu urządzeń produkcyjnych

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość budowy i działania maszyn rolniczych oraz przemysłu ciężkiego
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu procesu produkcji przemysłowej (najlepiej branża automotive)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego)
    • Znajomość obsługi komputera (doświadczenie w wykorzystaniu systemu ERP mile widziane)
    • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Szwajcarii (Fryburg) w systemie zmianowym
    • Skrupulatność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Wysokie wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanego doświadczenia
    • Kontrakt na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
    • Pracę dla globalnego lidera projektującego i produkującego urządzenia i maszyny przemysłu ciężkiego
    • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez firmę
    • Pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
    Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"