Oferta pracy

Pracownik produkcji - montaż wag na wózkach

PRAN Sp. z o.o.

  • Zaltbommel, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Holandia magazynami stoi, a w nich każdy szczegół jest na wagę złota- a jeśli jesteśmy przy wagach, to pewna firma w Zaltbommel zajmuje się montażem systemów do ważenia w wózkach widłowych.

Aby każdy wózek na zakładzie dostał swoją wagę, potrzebny jest:

PRACOWNIK PRODUKCJI/MONTAŻU

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i montaż mobilnych systemów ważących w wózkach elektrycznych

  • Montaż małych części mechanicznych i elektronicznych

  • Dokonywanie lekkich korekt mechanicznych, takich jak wiercenie, cięcie itp.

  • Instalacja elektroniki na produktach końcowych

  • Testowanie zmontowanych wag

  • Przygotowanie gotowego produktu do wysyłki

Wymagania pracodawcy

  • Jesteś osobą o zdolnościach technicznych

  • Potrafisz pracować z prostymi narzędziami

  • Dogadujesz się po angielsku w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B

Pracodawca oferuje

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

  • Wynagrodzenie podstawowe 13,43€/h brutto

  • Pracę na jedną zmianę w godzinach 07:00-16:00

  • Opiekę koordynatora

  • Ubezpieczenie i zakwaterowanie

  • Benefity

  • ryczałt na paliwo

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • opieka koordynatora