Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - montażu

KLIMEK-TFP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna

Srebrna 49a

Zawodzie - Dąbie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale produkcji wg wyznaczonych standardów Firmy - zgodnie z instrukcją stanowiskową pracownika produkcji / montażu

Nasze wymagania

  • Umiejętności manualno-techniczne / gratowanie

  • Samodyscyplinę pracy

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Umiejętność pracy za pomocą elektronarzędzi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Odpowiedzialność, obowiązkowość, rzetelne podejście do wykonywania powierzonych zadań

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe takie jak:

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiety sportowe

  • ubezpieczenie grupowe

O nas

KLIMEK-TFP Sp. z o.o. S.K.A. specjalizuje się w produkcji elementów termoformowanych z tworzyw HIPS, ABS, ABS-PMMA, ASA, PEHD, PCV, PP, PC, PMMA.

Aktualnie zakład produkcyjny zajmuje 7,500 m² i zatrudnia 100 osób. Posiadamy własny dział projektowy, konstrukcyjny i narzędziowy. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników.