Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji - montażysta

  • Batorowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niemiecka firma produkcyjna A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o. o. działająca w sektorze motoryzacyjnym w oparciu o międzynarodowe standardy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do oddziału zlokalizowanego w Batorowie koło Poznania osobę na stanowiska:

    Pracownik produkcji, montażysta

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Batorowo (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Montaż elementów z tworzyw sztucznych,
    • Znakowanie przewodów,
    • Zgrzewanie opakowań foliowych,
    • Pakowanie wyrobów gotowych do pojemników z tworzyw sztucznych i worków foliowych.

    Wymagania

    • Wykształcenie minimum zawodowe,
    • Zdolności manualne,
    • Chęć podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
    • Odpowiedzialność, sumienność, punktualność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym wykorzystującym nowoczesne maszyny i automaty produkcyjne.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia;
    • Atrakcyjne pakiety motywacyjne (prywatna opieka medyczna, karty Multisport);
    • Pracę w międzynarodowym środowisku;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
      za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".