Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Montażysta

Centrum Produkcji Reklamowej S.A.

  • Główna 60, Psary (pow. trzebnicki)
    Psary (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Główna 60

Psary (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • produkcja materiałów reklamowych i dekoracyjnych

  • montaż materiałów reklamowych i dekoracyjnych na terenie całego kraju

Nasze wymagania

- doświadczenie w produkcji reklam:

a) kasetony

b) litery blokowe 3D

c) dekoracje sklepowe

d) konstrukcje stalowe i aluminiowe

- aplikacje folii samoprzylepnych

- obsługa pił do cięcia stali i aluminium oraz innych elektronarzędzi

- operatywność, samodzielność w działaniu, kreatywność

- sprawność manualna, dyspozycyjność (praca zmianowa, wyjazdy)

- prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji

  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia

CPR S.A to firma, która realizuje projekty z zakresu identyfikacji wizualnej, produkcji POS oraz druku cyfrowego.

Przewiń do profilu firmy